Centrum Pro NGO działa przy Dobrym Początku 5

Rozpoczynamy nowy etap naszej współpracy z Fundacją, która aktywnie wspiera rozwój organizacji pozarządowych. Od 1 lutego Centrum Pro NGO działa w komfortowym biurze w Krakowie. Zespół ma również dostęp do sali konferencyjnej i części magazynowej.

 

Uroczyste otwarcie Centrum Pro NGO

Na uroczystości otwarcia Centrum pojawili się beneficjenci Fundacji, liderzy społeczni i przedstawiciele biznesu. Gości przywitał Grzegorz Ludwin, Prezes zarządu Fundacji Pro NGO.

Głos zabrała również Pani Mirosława Morawska, Prezes ABM:
“Cieszymy się, że możemy być, jako gospodarz, świadkami wyjątkowej chwili, otwarcia Centrum Pro NGO. Wierzymy, że to miejsce stanie się źródłem inspiracji i wsparcia dla organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorstw zaangażowanych w społeczne inicjatywy. Deklarujemy naszą gotowość do współpracy i budowania mostów pomiędzy NGO a biznesem”.

Inspirującą przemowę motywacyjną wygłosił gość specjalny, Jasiek Mela. Jako Ambasador Fundacji wręczył również wyróżnienia dla osób, które okazują otwartość i są gotowe do pomocy innym. Z dumą informujemy, że Pani Mirosława Morawska otrzymała tytuł NGO Hero 2023.

Wiemy, jak ważne jest wsparcie organizacji pozarządowych. Angażujemy się w projekty realizowane przez NGO, ponieważ wierzymy w ich misję i cel. Od lat aktywnie działamy na rzecz innych:
– uczestniczymy w akcjach sportowych (Poland Business Run),
– bierzemy udział w konkursach charytatywnych (Pomagaj z Pasją),
– wspieramy organizacje pozarządowe (ZHP Chorągiew Krakowska) i młodzieżowe (Harcerski Klub Ratowniczy „Podgórze”), ośrodki opiekuńcze (placówka DPS w Nowej Hucie), placówki oświatowe (Szkoła Podstawowa nr 137 w Krakowie),
wspieramy sportowców – zarówno pracowników, dla których aktywność fizyczna jest pasją, jak i zawodowych sportowców (zobacz: Marcin Szarpak został Mistrzem Świata).

Fundacja Pro NGO wspiera i promuje organizacje pozarządowe. Skupia się na profesjonalizacji trzeciego sektora. Dzieli się wiedzą na temat współpracy NGO z biznesem. Mieliśmy już okazję współpracować z Fundacją podczas akcji Pomagaj z Pasją. Braliśmy też udział w konferencjach na temat CSR i ESG. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z Fundacją Pro NGO na Dobrym Początku przyczyni się do dalszego rozwoju dobrych praktyk w naszej firmie.

Serdecznie witamy Fundację Pro NGO na Dobrym Początku! Życzymy sukcesów we wszystkich przedsięwzięciach!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Otwarcia Centrum:
https://www.abm.com.pl/centrum-pro-ng-przy-dobrym-poczatku-5

Wróć
Post Thumbnail